שיווק ברשתות החברתיות

שיווק ברשות החברתיות - פייסוש / אינסטוש

רשתות החברתיות הן פלטפורמות שיווקיות רבות עוצמה, זאת בגלל ריבוי התכנים המשתנה בהן, ריבוי המשתמשים המשתנה וההולך וגודל בהן, הזמינות של התכנים, וכמויות הידע הנצברות ועוברות ברשתות אלו, בין היתרונות של הרשתות חברתיות הוא שהן נשלטות ע”י גולשים, והמידע העובר בהן גודל על בסיס יומי.

היום, ברשתות החברתיות השונות ניתן למצוא פתרונות בדיוק כמו שניתן למצוא בגוגל, ואף לפעמים מקורות אמינים יותר, זאת בעקבות התנהלות הקבוצות, קהילות ודפים בעלי מומחיות ייחודית שלעיתים גם מאפשרות ליצור אינטרקציה בין גולשים למומחים.

בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין – הידועות כרשתות מובילות, ניתן להיכנס לקהילה עם מומחיות מסויימת ולשאול שאלות, לקבל מגוון תשובות – הרשתות הללו פתוחות להכל, לשאלות על בעלי מקצוע, בעיות, תרופות ועזרה מקצועית.

ניהול חשבונות וקמפיינים ברשתות השונות -

קמפיין מודעות חכם

קמפיין מודעות בפייסבוק ואינסטגרם, להגעה וחשיפה מוגברת למותג שלכם, בין אם זה לצורך הגדלת עוקבים, ובין אם זה להשיג יותר לקוחות

השאירו פרטים -

קמפיין לידים

קמפיינים ממוקדים להשגת פניות חדשות, בין אם אתם נותני שירות או מוכרים מוצרים, קמפיין לידים ממוקד בלהשיג עבורכם לידים חדשים כל יום - וזה עובד!

Pixel

אם עסקתם אפילו קצת במדיה החברתית השונה, שמעתם את המילה ״פיקסל״ לא מעט, קוד המעקב הידוע שבלעדיו קשה לנתח נתונים, קשה לעקוב אחר לקוחות. אנחנו משתמשים בפיקסלים כדרך קבע בכל פרויקט

קמפיין מכירות

בעלי חנויות? היום אפשר להציף את המוצרים שלכם ישירות לקהל שלכם, הדרך הטובה ביותר להגדיל את החשיפה לחנות ולהתחיל למכור יותר

פילוח קהלים

קהלים זה שם המשחק, וכדי להגיע לקהלים צריך לדעת איך, מנהלי הקמפיינים שלנו משתמשים בכלים מתקדמים המגיעים לרמות פילוח גבוהות מהרגיל, וכך אנו מצליחים להשיג עבורכם את קהל היעד הרלוונטי ביותר

יתרונות השיווק במדיה

האם שאלתם את עצמכם מדוע כולם מדברים על שיווק בפייסבוק? אז לידיעתכם זה לא כי פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם, ממש לא, אלא בגלל שמיליארד גולשים ברשת הפייסבוק נמצאים שם יותר ממה שהם נמצאים בכל אתר אחר.

כלומר זמן השהיה של גולש בפייסבוק גבוה מזמן השהייה של גולש באתר חדשות, אתר משחקים ואתרי תכנים דומים, ולכן בזמן שהגולש נמצא בפייסבוק יש לו הזדמנויות להיחשף להמון מידע, עכשיו אנחנו רק צריכים להציף לו את המידע!

ניסיון, עבר ועתיד

בשנים האחרונות צברנו ידע רב בניהול קמפיינים שונים, הן גדולים והן קטנים עבור לקוחות עסקיים כאלה ואחרים, לשלל סוגי העסקים, חברות נדלן, תעופה, תיירות וכן גם ניהול חשבונות וקמפיינים עבור עסקים עצמאיים ונותני שירות.

קמפיינים ברשתות החברתיות צריכים, יכולים ואכן מכוונים לידים, וניתן לעקוב אחר כל פניה המגיעה מהרשתות השונות כדי לאמוד את אפקטיביות הקמפיין.

אנו יודעים ומצליחים להשיג מטרות שאנו קובעים בייחד עם הלקוחות בניהול הקמפיינים שלהם ולהשיג עבורם לידים חמים, במקביל שיפור מיתוגי ומיצובי ברשתות המדיה השונות והגדלת כמויות עוקבים באופן שיטתי וקבוע.

small_c_popup.png

בואו נדבר, נשמח לעזור

השאירו פרטים

מעוניינים לדבר? התקשרו אלינו – 072-335-5546

דילוג לתוכן