פיתוח אתרי אינטרנט

בניית אתרים בוורדפרס

אנחנו מפצחים, מפתחים ומייצרים אתרי וורדפרס שעובדים בכל סביבה, מתממשקים למערכות ונותנים מענה ופתרון מלא. אתרי תדמית, מכירות וקטלוגים. 

+ 0
אתרים
% 0
In-House

פיתוח אתרי אינטרנט

בניית אתרים בוורדפרס

אנחנו מפצחים, מפתחים ומייצרים אתרי וורדפרס שעובדים בכל סביבה, מתממשקים למערכות ונותנים מענה ופתרון מלא. אתרי תדמית, מכירות וקטלוגים. 

אנחנו מאמינים שאתר טוב, שווה לידים חדשים ולקוח מרוצה

אפיון אתר מאפס למאה

אתר אינטרנט מתחיל ברעיון וצורך, אך כדי להגשים את הרעיון בצורה הטובה ביותר, אפיון איכותי לאתר הוא המסמך הראשון שצריך לעשות. החל מאפיון הצרכים של הלקוחות שלכם ועד אפיון העסק שלכם.

כאשר הדברים יפגשו באתר האינטרנט שלנו, נוכל למצוא את הנוסחה הנכונה לייצר עבורכם אתר אינטרנט שגם ייצג אתכם כראוי וגם ידע לגרום ללקוחותיכם להשאיר פרטים

בניה ופיתוח אתרים - Custom

אתר אינטרנט מתחיל ברעיון וצורך, אך כדי להגשים את הרעיון בצורה הטובה ביותר, אפיון איכותי לאתר הוא המסמך הראשון שצריך לעשות. החל מאפיון הצרכים של הלקוחות שלכם ועד אפיון העסק שלכם. כאשר הדברים יפגשו באתר האינטרנט שלנו, נוכל למצוא את הנוסחה הנכונה לייצר עבורכם אתר אינטרנט שגם ייצג אתכם כראוי וגם ידע לגרום ללקוחותיכם להשאיר פרטים

סטודיו לעיצוב אתרים UX | UI - אין האוס

אחד הדברים היותר מתסכלים זה לבנות אתר ולהבין שאתם צריכים לשלם תשלום נוסף על עיצוב או בכלל לספק עיצוב לחברת הפיתוח.

אצלנו כל השירותים האלו בבית אחד, הסטודיו שלנו מומחה בעיצוב אתרים ופתרונות UI | UX, המעצבים נמצאים כבר כחלק מתהליך האפיון. זאת כדי להבין ולהתחבר לפרויקט ולעסק שלכם.

בשיטת העבודה הזאת אנו מצליחים להגיע לפתרונות העיצוביים הטובים ביותר, שייצגו את העסק שלכם בצורה הראויה ביותר באינטרנט.

אחסון + תחזוקה לאתרי וורדפרס

אתרי אינטרנט דורשים אחסון, ככל שהאתרים משתדרגים כך גם שרתי האחסון צריכים להיות חזקים יותר, טובים יותר ומהירים יותר.

אנחנו, כחברה שחרטה על דגלה עבודה עם אתרי וורדפרס בלבד, יודעים לספר שירותי אחסון לאתרי וורדפרס בלבד, וכך לדאוג שהאתרים שלכם יהיו מאובטחים ברמה הגבוה ביותר, מהירים (האחסון שלנו עובר שדרוגים כל הזמן למיטוב המהירות) כולל תעודות אבטחה כמובן, שירותי vps למי שצריך והכי חשוב! גיבויים יומיים, ושירותי תחזוקה לאתרים שלכם.

אצלנו תקבלו כונן 24/7 ומענה מלא לבעיותיכם בעת הצורך.

אחד הדברים החשובים לאחר בניית אתר היא התחזוקה שלו, מי שלא יודע – אתרי וורדפרס הם אתרים בקוד פתוח, כך שכל עוד לא משמרים את בריאותם ואת התשתיות שלהם, האתרים חשופים לפריצות. 

שירותי התחזוקה הם החשובים ביותר, לקוחותינו נהנים משדרוגי פלאגינים באופן שוטף, מעדכוני מערכת קבועים ומבוקרים, מאחריות על בריאות ותקינות האתר. 

כחלק מתחזוקת האתרים אנו לוקחים אחריות על באגים הנוצרים מפלאגינים לא תקינים או משדרוגים שגרמו לבעיות באתר. 

חשוב לשמור באתרי וורפדרס על תקינות מלאה, ולא להיות חשופים לפריצות, באגים ותקלות כאלה ואחרות המסוגלות לפגוע לכם באתר ולגרום לכם להוצאות מיותרות.

החיפוש שלכם מסתיים כאן, מצאתם את חברת הפיתוח עבור האתר שלכם, השאירו פרטים ונתחיל בתהליך

אתרים טובים, מניבים לידים חדשים כל חודש​

כבר בשנת 2018, 30% מהאתרים בעולם בנויים על מערכת וורדפרס, בין אם הוסבו לוורדפרס, או נבנו מלכתחילה, תשכחו מכל מה ששמעתם על וורדפרס, אתם שמעתם על תבניות מוכנות שמחליפים תמונות והאתר מוכן, שמעתם על מערכת שבנויה ומתאימה לכולם, אנחנו כאן כדי לפצח את הסטיגמה, זה לא נכון ולא יהיה נכון.

אם אתם מחפשים אתר שמדבר נכון עם העסק שלכם אז הגעתם למקום הנכון, חברתנו מומחית בהקמת אתרי וורדפרס, יחודיים (לא על תבניות מוכנות), אתר המפותח עבורכם יכול להיות מותאם גם עיצובית וגם טכנית לצרכים שלכם.

ניהול הממשק בוודרפרס ידוע כקל ופשוט ואכן הוא כזה, ניתן לתת לכמעט כל אחד ללא ידע מקדים לנהל את האתר, בצורה קלה ונוחה.

אצלנו תקבלו שירותי בניית אתרים בוורדפרס שיהיה מותאם עבורכם, המעצב שלנו יבנה עבורכם תבנית חדשה, ואנחנו נפתח עבורכם את התבנית ודרכי הניהול שלה, לא נדחוף לכם שורות קוד וסקריפטים לא מעניינים המשפיעים על טעינת האתר, אלא תקבלו אתר נקי ובריא, מותאם לקידום ולגוגל, וכל שישאר לכם זה להתחיל לנהל אותו.

small_c_popup.png

בואו נדבר, נשמח לעזור

השאירו פרטים

מעוניינים לדבר? התקשרו אלינו – 072-335-5546

דילוג לתוכן