קידום אורגני - SEO

קידום אורגני בגוגל - SEO

נתוני הגלישה בגוגל מעידים על כך שבין 75%-80% מהכניסות לאתרי אינטרנט הם כניסות אורגניות.

כלומר, רוב הגולשים לוחצים יותר על תוצאות החיפוש האורגניות בהשוואה ללחיצות על תוצאות החיפוש הממומנות (PPC).

קידום אורגני נהיה אחד מסל המוצרים הקבוע שכל עסק צריך, בין אם יש פרסום באינסטגרם, בפייסבוק ובקמפיינים ממומנים, התוצאות האורגניות חשובות לא פחות, הגולשים המגיעים מהחיפושים האורגניים בדר״כ איכותיים יותר, משמעותיים יותר, והיתרון הכי גדול הוא שהם לא עולים לחברה כסף, להבדיל מפרסום ממומן.

המטרה בתהליך אורגני בריא, היא להכניס את ביטויי המפתח העיקריים לדף הראשון בגוגל, להשיג יותר פניות > לסגור יותר לקוחות חדשים.

תיאום ציפיות –

בתחילת הדרך נעשה את הדבר החשוב ביותר – תיאום ציפיות, לאן אנחנו רוצים להגיע ומה אנו רוצים להשיג מהקידום האורגני.

צוות חשיבה קבוע

כחלק מתהליך העבודה, נוכל לספק שירותים עוטפים לקידום, כמו עיצוב באנרים, יצירת דפי נחיתה, שיפור האתר ועדכוני קוד.

יעדים והצלחות

בסופו של דבר אנחנו צריכים להצדיק את התשלום שאתם משלמים לנו. אנו עושים זאת בכך שכבר בתוך התהליך אתם תראו שיפור משמעותי בכמות הפניות מהאתר, ובכמות הלקוחות החדשים שהגיעו בזכותנו.

עבודה חודשית בשקיפות 100%

שאנחנו אומרים שקיפות אנו מתכוונים לזה, דוחות מהרגע הראשון המרכזים את כל הפעילות, עבודה מול נציג אחד בחברה המרכז את כל הפעילות שלכם.

כלים מתקדמים

אנו משתמשים ונעזרים בכלים המתקדמים ביותר בעולם הקידום, בין אם זה SemRush, Ashref- Majestic, וכמובן כלי גוגל כמו Tag Manager, Consule, Analytics

אסטרטגיה דינאמית

ניצור עבורכם אסטרטגית פעולה לקידום האורגני, על בסיס הידע הנצבר שלנו ולא רק זה, כל אסטרטגיה מתחילה בבחינת מתחרים ובדיקה יסודית של התחום שלכם, זאת כדי לכוון נכון את ביטויי החיפוש שנקדם.

קידום אורגני כולל בתוכו

אופטימיזציה

אופטימיזציה חודשית

כל חודש אנו מבצעים אופטימזיצה לאתר, זאת כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם, ולשפר באופן קבוע את הדירוג בגוגל

דוחות קבועים

דוחות ברורים

הדוחות שלנו מגיעים כמו שעון! כל חודש, משקפים את המציאות האמיתית של האתר בגוגל, הדוחות ידניים ומוסברים בצורה המפורטת ביותר

תוכן

כתיבת תכנים

הזנת תכנים באופן קבוע לתוך האתר ומחוץ לאתר, אנו עובדים עם מגוון רב של כותבי תוכן, לכל סוגי התכנים השונים

אפקטיביות

יעדים ברורים

אנו קובעים יחד איתכם יעדים אותם אתם רוצים לכבוש! אנחנו רוצים להשיג עבורכם יותר לקוחות, אנו מודעים לכך שאנחנו צריכים להצדיק את העבודה

יצירתיות

חשיבה מחוץ לקופסה

אנחנו לא עוצרים בלקחת אתכם מנקודה א׳ ל - ב׳ אנחנו חושבים על דרכים יצירתיות לייצר באתר שלכם יותר המרות כל הזמן

ניתוח נתונים

Data Analysis

נבחן את נתוני האתרים שלכם, דרך גוגל אנליטיקס והקונסול של גוגל, דרכם נוכל לדעת כיצד לשפר את אפקטיביות הדפים והאתר שלכם

בין לקוחותינו

יתרונות קידום אורגני בגוגל

היתרון המשמעותי בקידום אורגני הוא גודל פוטנציאל החשיפה של העסק, כמות ביטויי החיפוש שהעסק יכול להופיע בגוגל, בעמוד הראשון היא כמות אינסופית.

ככל שיותר ביטויים יכנסו לדף הראשון בגוגל, סביר להניח שתאספו יותר לידים ולקוחות חדשים > וכל זה ללא עלות נוספת, להבדיל מהקידום הממומן שכל ביטוי שנרצה להופיע בו יגבה מאיתנו מחיר לקליק.

באסטרטגיית קידום אורגני נכונה, נוכל להגיע למיצוב העסק שלכם בעשרות ומאות ביטויים בעמוד הראשון בגוגל.

ניסיון, עבר ועתיד

הצוות הניהולי שעומד מאחורי אוקס, מכיר את הקידום האורגני על כל רבדיו, ניסיון של מעל 10 שנים בהובלת תהליכים לחברות הגדולות בשוק וכאחד גם לחברות קטנות.

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת חברת קידום נכונה, היא לבחור בחברה שמבינה מה עובד בעתיד, ומה כבר לא עובד על בסיס ניסיון העבר, בנוסף, עדיף להתחיל את תהליך הקידום האורגני עם חברה שרואה אתכם כשותפים שלה, ולא חברה שבאה להכתיב את הדברים עבורכם גם אם הם לא תמיד מתאימים לכם.

תהליך הקידום האורגני צריך להיות קודם כל נכון למטרות האסטרטגיות שלכם, בין אם זה לקדם את המוצרים הנמכרים יותר, או השירותים שמבחינתכם הם הרווחיים יותר בעסק, לאחר מכן, אפשר ״לרפד״ ולמצוא ביטויים נוספים הקשורים גם לשירותים המשלימים שלכם, זאת כדי להכניס לכם לקוחות חדשים המעוניינים בכל שירותי העסק שלכם.

השאירו פרטים

למה איתנו?

החברה שלנו מחולקת למספק מחלקות, מחלקת שיווק דיגיטלי שעוסקת בקידום אורגני (SEO), קידום ממומן (PPC), מדיות חברתיות כגון לינקדאין, פייסבוק, אינסטגרם, מחלקה טכנולוגית האחראית על פיתוח האתרים בוורדפרס ומחלקה עיצובית שמספקת עיצובי אתרים, דפי נחיתה, באנרים ועוד.

הניסיון שלנו בקידום האורגני הוא מעל עשור, ואנו עובדים היום עם עיריות, מוסדות גדולים, חברות גדולות, ועצמאיים – לכל אחד אנו מתאימים את האסטרטגיה השיווקית הנכונה עבורם, כחלק מהשנים צברנו ידע רב אותו אנו מיישמים על לקוחותינו ומשיגים עבורם יעדים שלפעמים נראים בלתי מושגים.

small_c_popup.png

בואו נדבר, נשמח לעזור

השאירו פרטים

מעוניינים לדבר? התקשרו אלינו – 072-335-5546

דילוג לתוכן