נמאס לכם מהבטחות חינם?

הגעתם למקום הנכון, אין הבטחות ללא כיסוי, יש שקיפות מלאה וכוונה אמיתית להצליח בפרויקט שלכם – השאירו פרטים ובואו נדבר. 

googlepartner

תוכן עניינים

שיווק ברשתות

רשתות החברתיות הן פלטפורמות שיווקיות רבות עוצמה, זאת בגלל ריבוי התכנים המשתנה בהן, ריבוי המשתמשים המשתנה וההולך וגודל בהן, הזמינות של התכנים, וכמויות הידע הנצברות ועוברות ברשתות אלו, בין היתרונות של הרשתות חברתיות הוא שהן נשלטות ע”י גולשים, והמידע העובר בהן גודל על בסיס יומי.

היום, ברשתות החברתיות השונות ניתן למצוא פתרונות בדיוק כמו שניתן למצוא בגוגל, ואף לפעמים מקורות אמינים יותר, זאת בעקבות התנהלות הקבוצות, קהילות ודפים בעלי מומחיות ייחודית שלעיתים גם מאפשרות ליצור אינטרקציה בין גולשים למומחים.

בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין – הידועות כרשתות מובילות, ניתן להיכנס לקהילה עם מומחיות מסויימת ולשאול שאלות, לקבל מגוון תשובות – הרשתות הללו פתוחות להכל, לשאלות על בעלי מקצוע, בעיות, תרופות ועזרה מקצועית.

יתרונות השיווק במדיה

האם שאלתם את עצמכם מדוע כולם מדברים על שיווק בפייסבוק? אז לידיעתכם זה לא כי פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם, ממש לא, אלא בגלל שמיליארד גולשים ברשת הפייסבוק נמצאים שם יותר ממה שהם נמצאים בכל אתר אחר.

כלומר זמן השהיה של גולש בפייסבוק גבוה מזמן השהייה של גולש באתר חדשות, אתר משחקים ואתרי תכנים דומים, ולכן בזמן שהגולש נמצא בפייסבוק יש לו הזדמנויות להיחשף להמון מידע, עכשיו אנחנו רק צריכים להציף לו את המידע!

מעוניינים בשירותי השיווק ברשתות שלנו?

האתגר התקבל מצידנו,
עכשיו רק השאירו פרטים, מייד נדבר

ניסיון, עבר ועתיד

בשנים האחרונות צברנו ידע רב בניהול קמפיינים שונים, הן גדולים והן קטנים עבור לקוחות עסקיים כאלה ואחרים, לשלל סוגי העסקים, חברות נדלן, תעופה, תיירות וכן גם ניהול חשבונות וקמפיינים עבור עסקים עצמאיים ונותני שירות.

קמפיינים ברשתות החברתיות צריכים, יכולים ואכן מכוונים לידים, וניתן לעקוב אחר כל פניה המגיעה מהרשתות השונות כדי לאמוד את אפקטיביות הקמפיין.

אנו יודעים ומצליחים להשיג מטרות שאנו קובעים בייחד עם הלקוחות בניהול הקמפיינים שלהם ולהשיג עבורם לידים חמים, במקביל שיפור מיתוגי ומיצובי ברשתות המדיה השונות והגדלת כמויות עוקבים באופן שיטתי וקבוע.

small_c_popup.png

בואו נדבר, נשמח לעזור

השאירו פרטים

מעוניינים לדבר? התקשרו אלינו – 072-335-5546

דילוג לתוכן